O nás

Naši mazlíčci jsou zároveň bráni jako naše rodina, proto je k nim tak přistupováno. Jsou kvalitně krmeni a samozřejmě pečlivě  rozmazlováni. Můžete od nás očekávat vymazlené a sebevědomé jedince s nádherným exteriérem a dobrým zdravím

Jsme malou členskou stanicí založenou jen díky lásce k těmto vychytralým potvůrkám. 

Úplně poprvé mě k potkánkům přivedl přítel, měl doma dvě holčičky a ač ani jedna nebyla úplný mazel, potkani mě uchvátili. 

Časem se naše smečka rozrostla až skoro k deseti jedincům a je opravdu co pozorovat, každá z holek je naprosto jiná a každá vyžaduje trošku jiný přístup. 

Ani to mě ani nezastavilo a začala jsem se věnovat dočaskám a pomáháním potřebným potkánkům, co neměli kam ocásek složit. Díky tomu jsem se dostala i ke svému prvnímu odchovanému vrhu, který tvořilo 17 krásných miminek.

I přes ukousanou povahu jejich maminky se vše povedlo a všechna miminka nalezla úžasný domov. Dvě holky zůstaly dokonce přímo v naší partě. 

Postupem času a s dostatkem informací jsem se proto rozhodla založit tuto stanici a doufám, že se nám podaří poslat do spokojených domovů co nejvíce spokojených čumáčků.

A co u nás vůbec můžete najít?

Chvilka napětí...

Ruskou modrou linii v barvě siamské ruské modré a černé

Chlupáče rozmanitých barev...

Dumbo a standart ouška

S rozplandanými oušky...

Velveteen a standart srstí

a chundelatou srstí...