Holky

Minie

Adoptovaná holčička, miláček a šikanátorka zároveň. Nyní jíž skoro 2 a půl letá babička. Když k nám přišla, působila problémy všude okolo, hlavně v kleci nadělala spousty škod. Musela mít vždy hlavní slovo a notná dávka agrese jí opustila až ke stáří. Vždy ale milovala lidskou ruku. 

Biscuita

Další z našich babiček, také již přesáhla hranici 2 let. Nikdy nebyla úplný mazel a vždy aktivně odstrkávala pacičkou. Ve smečce, ale působí jako nejvyrovnanější člen. Vždy holky podržela a nikdy neprojevila známky jakékoliv dominance. Pokud zrovna nejde o banánek...

Devonka

Holčička z chs Erenarien. Malá roztomilá přeléčená hysterka a miláček. Devonka byla odjakživa malinko vyjukanější a uřvanější jak většina našich holek. Jak ale rostla a smečka se rozrůstala, uklidnila se a stala se vyrovnanou a velice zvědavou holčičkou. Scény dávno nedělá a spolu s Coco prolézá všechna zákoutí pokoje a hledá dobroty.

Candy

Náš největší mazlík také z ČS Hermosa. Holčička, která se nebojí nikoho a ničeho. Plyšáček co se i při lezení z ruky opatrně plazí. Nikdy nepohrdne dobrůtkou a vydrží líbat po velmi dlouhou dobu.

Mia

Malá mia je holčička narozená u nás od zachráněné samičky. Je to malá zvědavka a mazlík. Musí být všude, kde je zbytek holek a nebojí se i sama vylézt po ruce až na rameno. 

Kosťa

Holčička také narozená u nás od stejné zachráněné samičky jako sestřiška Mia. Narozdíl od sestřičky je Kosťa větší ďáblice. Miluje lítání a průzkum klece. Nejvíc miluje být zalezlá za klecí, kterou i hravě odsune ač je jakkoliv veliká. Ráda vydrží na krátké mazlení, ale potom musí zase zpátky za klec.

Anabellka

Pouze dvounohá potkaní holčička, miláček a oblizovací mazlítko. Ač má tato holčička jen dvě přední nožičky, dokáže žít plnohodnotný potkaní život. Vyleze téměř všude a díky hodnému pánečkovi má i lehce přizpůsobenou klec s lehčí dostupností. Je to nejvděčnější andílek.

Deliria

Malá princezna z ČS Hermosa, nejhbytější a nejzvědavější potvůrtka, která dokázala prohledat všechna zakoutí klece během velice krátké doby. Malá provokatérka co využívá své rychlosti a hbytosti.


Dolorean

Další z mazlících zlatíček z ČS Hermosa a naše první holčička do chovu, malé zvědavé mazlítko a objevitelka. 

Bryndza

Malá princezna ze sýrové edice. Zatím je to malý upískánek, ale postupně si zvyká a získává odvahu. :) 

Skittles

Princezna z chs Od Krisicy, velmi společenská holčička a velký mazel. Vždy přiběhne mezi prvními a dožaduje se svého mlsu. Je to holčička do chovu a tak nás snad jednou odmění i krásnými miminky. :)